A+ A A-

Cariere

Recrutam tigri,... nu iepuri !!!

DESCRIEREA COMPANIEI:

MCA Health Care este o companie nou creata, care vizeaza prin activitatea ei,doua componente de baza, dupa cum urmeaza:
-partea de Laborator de Analize Medicale
-partea de Vanzari de reactivi si consumabile de laborator

      Intelegand foarte bine, ce inseamna componenta umana in cadrul unei compani, suntem preocupati de aceasta latura si dorim sa avem  in echipa noastra oameni de calitate, determinati spre performanta.

POSTURI DISPONIBILE

MEDIC SPECIALIST MEDICINA DE LABORATOR-1 POST
BIOLOG-1 POST
CHIMIST-1 POST
ASISTENT MEDICAL GENERALIST-1 POST
REPREZENTANT MEDICAL(consumabile si reactivi de laborator) -2 POSTURI

CANDIDATUL IDEAL:

- Mod de gândire orientata spre pacient
- Abilităţi de comunicare
- Flexibilitate
- Spirit de echipă
- Implicare
- Capacitatea de a invata rapid
- Cunoasterea limbii maghiare
- Experienta in domeniul constituie avantaj.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- efectuarea analizelor conform procedurilor specifice de lucru RENAR
- validarea rezultatelor in sistemul informatic
- semnarea buletinelor de analize (pentru medic)
- experienta in recoltarea probelor (pentru asistenti)
- training profesional pentru fiecare dintre angajati
- motivare si beneficii in functie de performanta

Our website is protected by DMC Firewall!